درباره ما

رسانه آنلاین مجله زندگی در زمینه‌های عمومی و سبک زندگی ایرانی از سال  ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است.

هدف ما به عنوان یک مجله اینترنتی، افزایش سطح  آگاهی و توانمندی آنان در خصوص موضوعات جاری در زندگی وگردآوری و ارائه کامل ترین اطلاعات در زمینه های مختلف می باشد، تا امکان دسترسی مخاطبان خود به منابع اطلاعاتی معتبر فراهم شود.

شرایط و مقررات استفاده از zendegimag.com  

جهت استفاده از مقالات سایت مجله زندگی zendegimag.com شرایط و مقررات زیر را به دقت مطالعه کنید.

محتوا

مقالات ارائه شده در مجله زندگی از منابع مختلفی جمع آوری و ترجمه می شوند. هدف ما در مجله زندگی ارائه اطلاعات به روز و کاربردی می باشد. با این حال مجله زندگی مسئولیت هرگونه ایراد و خطا یا دقیق نبودن اطلاعات ارائه شده را از خود سلب می کند. مسئولیت کلیه تبعات ناشی از استفاده از مطالب سایت و یا تصمیم گیری بر اساس اطلاعات ارائه شده صرفا به عهده مخاطبین بوده و در موارد مهم و تخصصی توصیه می شود از مشورت تخصصی استفاده نمایید.

حق نشر مقالات سایت مجله زندگی محفوظ است و هرگونه کپی برداری از محتوای سایت مجله زندگی پیگرد قانونی دارد. استفاده از مقالات مندرج در مجله زندگی با ذکر منبع (در منابع چاپی به صورت ذکر نام و آدرس سایت، و در منابع آنلاین و نرم افزارها به صورت درج لینک) مجاز می باشد.

تبلیغات

مجله زندگی هیچگونه مسئولیتی در برابر مطالب ارائه شده در تبلیغات سایر شرکت ها نداشته و هیچگونه رد یا تاییدی نسبت به کیفیت خدمات یا محصولات ارائه شده در محتواهای تبلیغاتی ندارد. تبلیغات صرفا جهت اطلاع رسانی انجام شده و این مسئولیت بازدیدکنندگان هر وب سایت است که نسبت به صحت اطلاعات و قیمت و کیفیت محصولات یا خدمات ارائه شده کسب اطمینان کنند.

پرسش و پاسخ

وب سایت مجله زندگی روزانه تعداد زیادی پرسش در قسمت نظرات کاربران و یا ایمیل دریافت می کند و تعهدی در قبال پاسخ گویی یا انتشار همه مطالب ندارد. به پرسشها و نظرات تکراری پاسخ داده نمی شود. کلیه پاسخ هایی که توسط کارشناسان هر رشته داده می شود، حالت پیشنهادی داشته و نباید به عنوان تشخیص تخصصی تلقی شوند و در صورت لزوم باید حتما از منابع تخصصی کمک بگیرید. این مسئولیت کاملا بر عهده مخاطبان است که قبل از هر نوع تصمیم گیری یا اقدامی از صحت و مفید بودن این اطلاعات اطمینان حاصل کرده و صرفا با مسئولیت خودشان به این پیشنهادات عمل کنند.