افکت آینه ـ با اسپری افکت آینه وسایل شیشه ای قدیمی رو شیک کن

0
392

افکت آینه ـ با اسپری افکت آینه وسایل قدیمی را شیک کنحتما شده که داخل خانه کلی ظرف شیشه ای داشته باشیم که از آنها خسته شده ایم. در این آموزش ایده تغییر وسایل دکوری خانه با کمترین هزینه را آموزش خواهیم داد. شما می توانید با استفاده از اسپری افکت آینه وسایل شیشه ای قدیمی را شیک کنید. شما می توانید برای مشاهده آموزش به صورت عملی از فیلم آموزشی در پایان مقاله نیز استفاده کنید.

اگر به ساخت و یا تغییر ظروف دکوری علاقه مند هستید می توانید آموزش زیر را مشاهده کنید:
نحوه استفاده از رنگ مولتی سورفیس روی سطوح مختلف
آموزش ساخت ظروف سنگی

وسایل مورد نیاز

اسپری افکت آینه
ظرف شیشه ای
اسپری کیلر

روش استفاده از اسپری افکت آینه

برای اینکار ظرف را به صورت کج و اسپری را به صورت صاف نگه دارید و به داخل ظرف اسپری کنید.نحوه استفاده از اسپری افکت آینه برای داخل ظروف سپس ظرف را داخل دست خود بچرخانید تا محلول کل سطح ظرف را پوشش دهد.شما می توانید با اسپری افکت آینه سطح بیرونی ظرفهای شیشه ای را آینه ای کنید. برای این کار ابتدا ظرف را داخل دست خود بگیرید و پس از اسپری کردن حدود یک الی دو دقیقه صبر کنید تا کمی خشک شود .نحوه استفاده از اسپری افکت آینه برای سطح بیرونی ظروف حالا ظرف را بچرخانید و سمت دیگر را اسپری کنید. این کار را تکرار کنید تا کل ظرف را بپوشاند. شما حتی می توانید از  اسپری افکت آینه برای ظروف ترک دار هم استفاده کنید.نحوه استفاده از اسپری افکت آینه برای ظروف ترک دار

پس از این که کل سطح ظرف را به محلول آغشته کردید حدود ۲ ساعت به آن فرصت دهید تا کاملا خشک شود. اگر بعد از خشک شدن قسمتهایی از ظرف به اسپری آغشته نشده بود دوباره مراحل قبل را برای آن قسمت تکرار کنید.پس از این که سطح ظرف کاملا خشک شد، حالا باید برای تثبیت کار اسپری کیلر بزنید. برای این کار اسپری را خوب تکان دهید و از فاصله ۲۰ سانتی متری به داخل ظرف اسپری کنید.استفاده از اسپری کیلر برای تثبیت افکت آینه برای ظرفی هم که روی سطح بیرونی اسپری افکت آینه زدید هم به این صورت اسپری کیلر بزنید تا کاملا کل سطح را پوشش دهد. در آخر هم صبر کنید تا ظرف کاملا خشک شود.

شما می توانید برای زیباتر شدن کار روی ظرف برچسب بچسبانید. برای این کار طرح مورد نظر را پیرینت بگیرید و بعد با چسب نواری پهن کاملا بپوشانید. در آخر هم اضافه چسب را قیچی کنید و روی سطح ظرف بچسبانید.

چسباندن برچسب روی سطح ظرف

نکات پایانی

حتما اسپری را به خوبی روی قسمتهای برجسته ظرف اسپری کنید تا تمام قسمتها پوشیده شود. همچنین برای این که کار شما تثبیت و ضدخش شوداسپری کیلر بزنید.

به هنگام استفاده از اسپری کیلر دقت داشته باشید که حتما مواد اسپری افکت آینه کاملا خشک شده باشد.

برای طرح روی ظرف هم می توانید از پینترست طرح را دانلود کنید و روی ظرف بچسبانید.

شما می توانید برای مشاهده آموزش به صورت عملی ویدئوی زیر را تماشا کنید:

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید