آموزش ساخت قایق با چوب بستنی (ساده و کم هزینه) + فیلم آموزشی

0
661

آموز ش ساخت قایق با چوب بستنی

ساخت کاردستی با چوب بستنی بسیار جالب و کم هزینه است. شما می توانید با هزینه ای پایین تعداد زیادی چوب بستنی خریداری کنید و با آن کاردستیهای متنوع و زیبا بسازید. پیش از این ساخت تیرکمان با چوب بستنی را آموزش داده بودیم. در این آموزش قصد داریم تا شما را با ساخت قایق با چوب بستنی آشنا کنیم که بسیار ساده و کم هزینه است. پس با ما همراه شوید. شما می توانید برای مشاهده آموزش به صورت عملی از فیلم آموزشی در پایان مقاله نیز استفاده کنید.

وسایل مورد نیاز

چوب بستنی باریک: ۳۰ عدد (ساده یا رنگ شده)
قیچی
چوب بستنی پهن: دو عدد
چسب حرارتی

آموزش ساخت قایق با چوب بستنی

ابتدا ۷ الی ۸ عدد چوب بستنی را به صورت مورب با دقت به یکدیگر بچسبانید تا به شکل لوزی در آید. در مرحله بعد چهار عدد چوب بستنی در چهار طرف لبه کار بچسبانید و صبر کنید تا کاملا خشک شوند.

دقت داشته باشید که حتما چوب بستنی ها به صورت موازی رو به روی یکدیگر قرار گیرند.

پس از ساخت کف قایق، اکنون نوبت ساخت کناره های قایق می باشد. برای این کار ابتدا حدود ۵ لایه از چوب بستنی ها را در چهار گوشه کار بچسبانید.

حالا برای صندلیهای قایق، دو تکه ذوزنقه ای شکل از چوب بستنی بزرگ برش بزنید و به دو طرف کار بچسبانید.

ساخت صندلی برای قایق با چوب بستنی

مجددا چند لایه چوب بستنی در چهار طرف کار بچسبانید.

شما می توانید برای زیباتر شدن کار دو سر چوب بستنی بزگ را برش بزنید و به دو عدد چوب بستنی باریک بچسبانید و از آن به عنوان پارو برای کار خود استفاده کنید.

ساخت پارو برای قایق با چوب بستنیساخت قایق با چوب بستنی شما به پایان رسیده است. اکنون آن را روی سطح آب قرار دهید و از بازی با آن لذت ببرید.

شما می توانید برای مشاهده آموزش به صورت عملی، ویدئوی زیر را مشاهده کنید:

نکته ایمنی

برای ساخت این کاردستی از چسب حرارتی استفاده شده، پس حتما از والدین خود برای ساخت کاردستی کمک بگیرید تا دست شما در حین کار نسوزد.

منبع:instructables.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید