آموزش ساخت شمع فانتزی با صدف به ساده ترین روش

0
299

آموزش ساخت شمع فانتزی با صدف

امروزه ساخت شمع یکی از هنرهای بسیار پر طرفدار است. در این آموزش قصد داریم تا شما را با آموزش ساخت شمع فانتزی با صدف به ساده ترین روش آشنا کنیم. شما می توانید باشمعهای قدیمی و تعدادی صدف این شمعهای زیبا را درست کنید و برای زیبا شدن خانه خود از آنها استفاده کنید. شما می توانید برای مشاهده آموزش به صورت عملی از فیلم آموزشی در پایان مقاله نیز استفاده کنید.

اگر به آموزش شمع سازی علاقه مند هستید می توانید از آموزشهای زیر استفاده کنید:
آموزش ساخت شمع بدون پارافین
آموزش درست کردن شمع در خانه
آموزش دکوپاژ شمع با ترانسفر
آموزش ساخت شمع طرح ابر وبادی

وسایل مورد نیاز

پارافین کریستالی با چربی یک درصد
رنگ مخصوص شمع
پایه نگهدارنده فیتیله
صدف
صدفهای ریز تزئینی

ساخت شمع فانتزی با صدف

ابتدا به پارافین مقداری رنگ مخصوص شمع اضافه کنید.اضافه کردن رنگ به پارافین در آموزش ساخت شمع فانتزی سپس آن را به روش بن ماری ذوب کنید.

ذوب کردن پارافین به روش بن ماری حالا داخل صدف ها پایه نگهدارنده فیتیله قرار دهید و پارافین را که کمی از حرارت افتاده داخل صدف ها بریزید. سپس صبر کنید تا روی شمع ببندد.

ریختن پارافین داخل صدف در آموزش ساخت شمع فانتزی

در این مرحله از ساخت شمع فانتزی با استفاده از صدف های کوچک و مروارید روی سطح را شمع تزئین کنید.قرار دادن صدفهای تزئینی روی پارافین در آموزش ساخت شمع فانتزیدقت داشته باشید که برای تزئین این شمع ها حتما باید پارافین زیری گرم باشد تا تزئینات کاملا در جای خود قرار بگیرند. همچنین صدف ها را به آرامی فشار دهید تا روی سطح شمع سوراخ ایجاد نشود. شمع های زیبا ما آماده است.

نکات کلیدی

حتما برای چند ثانیه صبر کنید تا پارافینها از حرارت بیفتد و بعد داخل صدفها بریزید. زیرا اگر پارفین خیلی داغ باشد صدف ترک می خورد.

برای قرار دادن تزئینات حتما پارافین زیری گرم باشد تا تزئینات محکم سرجای خود قرار بگیرند . همچنین به آرامی روی پارفین قرار دهید تا سوراخ ایجاد نکند.

شما می توانید برای مشاهده آموزش ساخت شمع فانتزی به صورت عملی ویدئوی زیر راتماشا کنید:

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید