آموزش دستبند سواروسکی شیک و زیبا به صورت مرحله به مرحله

0
1039

آموزش دستبند سواروسکی

دستبند سواروسکی، یکی از دستبندهای بسیار زیباست که ساخت آن بسیار راحت بوده و به مهارت خاصی نیاز ندارد. شما می توانید نوارهای آماده این دستبند را به رنگهای مختلف از خرازیها تهیه کنید و مدلهای متنوعی از آن را بسازید. در این آموزش قصد داریم تا شما را با ساخت دستبند سواروسکی به صورت مرحله به مرحله آشنا کنیم . پس با ما همراه شوید. شما می توانید برای مشاهده آموزش به صورت عملی از فیلم آموزشی در پایان مقاله نیز استفاده کنید.

اگر به ساخت زیورآلات علاقه مند هستید می توانید از آموزشهای زیر استفاده کنید:

آموزش دستبند دوستی 

آموزش دستبند دوستی پسرانه

وسایل مورد نیاز

نوار سواروسکی
قفل آهنربایی
سیم فنری
قفل و آویز گوشواره
چسب یک دو سه
قیچی
دم باریک

روش ساخت دستبند سواروسکی

سواروسکی یکی از برندهای معروف زیورآلات کریستالی در جهان است که در کشور اتریش فعالیت دارد. از کریستالهای سواروسکی در ساخت انواع زیورآلات (دستبند، گردنبند، گوشواره) استفاده می شود. برند سواروسکی برای ساخت کریستالهای خود از سنگهای قیمتی استفاده می کند به همین دلیل بسیارگران قیمت و پرطرفدار است. اگرچه دستبند سواروسکی اصل به دلیل استفاده از سنگهای قیمتی، گران قیمت است اما شما می توانید با استفاده از نوارهای آماده موجود در بازار با کمترین هزینه دستبندی مشابه دستبند سواروسکی اصل برای خود بسازید و از آن لذت ببرید.

برای ساخت دستبند سواروسکی، ابتدا نوار سواروسکی را به اندازه دور مچ دستتان قیچی کنید.

اندازه دستبند برای آموزش دستبند سواروسکی

سپس سیم فنری را از داخل آن رد کنید و به اندازه نوار سواروسکی سیم را با دم باریک کوتاه کنید.

رد کردن سیم فنری از نوارسوارسکی برای آموزش دستبند سوارسکی حالا قفل آهنربایی را به چسب یک دو سه کاملا آغشته کنید به گونه ای که دیواره های قفل کاملا به چسب آغشته شود.

در مرحله بعد انتهای دستبد سواروسکی را به اسپری آغشته کنید و قفل را به دو انتهای دستبند بچسبانید.

چسباندن قفل دستبند در آموزش دستبند سوارسکی

برای ساخت گوشواره هم به اندازه حلقه گوشواره از نوار سواروسکی قیچی کنید.

سپس حلقه گوشواره را از داخل نوار رد کنید و دو طرف نوار را با چسب فیکس کنید.

برای محکم تر شدن کار می توانید در این مرحله انتهای آزاد حلقه گوشواره را نیز با چسب فیکس کنید تا هیچگاه باز نشود. حالا انتهای قفل گوشواره را کمی با دم باریک باز کنید و از سوراخ بالای حلقه گوشواره رد کنید.

آموزش دستبند سواروسکی به صورت مرحله به مرحلهشما می توانید با استفاده از باقیمانده نوار سواروسکی، گیر سر نیز بسازید. برای ساخت گیر سر، ابتدا نوار را به اندازه گیر سر کوتاه کنید و بعد نوار را به چسب و گیر را به اسپری آغشته کنید و نوار را روی گیر بچسبانید.

برای مشاهده آموزش به صورت عملی، ویدئوی زیر را مشاهده کنید:

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید